7 - 8 klasės dalyvavo STEAM centro veiklose

  • Paskelbė : Rita Mažeikienė
  • Paskelbta: 2023-01-16
  • Kategorija: Renginiai

Sausio 16 d. mokyklos 7-8 kl. mokiniai dalyvavo Panevėžyje įsikūrusiame STEAM centro veiklose: „Žemės drėgmės matuoklio dirbtuvės“ bei „Dirbtinis ikras ir ph“. Pasikeisdami veiklomis, mokiniai susipažino, kaip gali robotas suprasti, kada laistyti gėles, kaip jis matuoja žemės drėgnumą, kokias komandas reikia naudoti, kad gėlės mums „praneštų“ apie vazonuose esančią sausrą. Naudodami matematines žinias bei informacinių technologijų įgūdžius, mokiniai programavo, dėliojo komandas, džiaugėsi savo sėkmėmis. Buvo puiki proga susipažinti, įsitikinti, kur reikalingos, panaudojamos matematikos, fizikos žinios. Kitoje veikloje mokiniai kūrė dirbtinį „ikrą“ ir tyrė buitinių medžiagų tirpalų ph. Galėjo palyginti ir įsitikinti medžiagų rūgštines ir šarmines terpes, daryti išvadas, analizuoti. Veikloje mokiniai sužinojo, kodėl rūbų skalbimui naudojamos vienos ar kitos priemonės, kaip patiems ištirti naudojamų medžiagų ph, kur panaudojama ši informacija.

Mokiniai liko patenkinti veiklomis, sužinojo daug įdomaus ir naudingo, pagilino savo žinias atradimais ir veiklomis, kurios stiprina jų kompetencijas, plečia suvokimą apie mokslą.

Informacinių technologijų ir matematikos Mokytoja Rita

 

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos