Nuotolinė "Mokonomikos" pamoka

• Paskelbta: 2022-02-10

Vasario 4 d. progimnazijos mokiniai stebėjo didžiausią nuotolinę tarptautinę „Mokonomikos“ pamoką, kurią jau kelis metus iš eilės organizuoja Swedbank. Šiemet „Mokonomiką“ stebėjo lietuviai ir iš kitų pasaulio šalių: Švedijos, Norvegijos, Vokietijos, Ispanijos, Italijos, Lenkijos, Australijos, JAV. Mūsų progimnazijos mokiniai stebėjo pasiskirstę į grupeles: „Atradėjų“ 1-4 klasės, „Kūrėjų“ 5-8 klasės. Integruotos pamokos metu mokiniai girdėjo daug ir įvairių patarimų, informacijos, susijusios su finansiniu raštingumu, susipažino, ką reiškia „tvari ekonomika“ ir kaip kiekvienas gali prisidėti prie klimato kaitos mažinimo, dalyvavo trumpoje istorijos pamokėlėje, kurioje sužinojome, kaip maitinosi senovėje lietuviai, koks maistas vyravo ant jų pietų stalo, kaip teisingai atlikti meditaciją ir kodėl ji kartais mums būtina, ypač mokantis, dirbant bei  trumpą meditacijos pamokėlę parodė leidyklos „Tylos“ redaktorius. Jaunesnieji mokiniai atliko įvairias kūrybines užduotėles. Pamokos metu buvo akcentuojama, kaip svarbu šiuolaikiniame gyvenime ugdytis kritinį mąstymą, kaip svarbu ieškoti informacijos ir būti saugiu, etišku interneto platybėse.

Informacinių technologijų naudojimo bei matematikos mokytoja

Rita Mažeikienė