Progimnazijos karjeros diena

• Paskelbta: 2021-11-18

Lapkričio 17 diena Dembavos progimnazijoje buvo išskirtinė. Mokiniai su mokytojais pievoje prie pušynėlio susirikiavo nuotraukai. Mokyklai 30 metų!

Jaukioje edukacinėje progimnazijos erdvėje trys įstaigos direktoriai – Marijonas Kazys Jočys, Danutė Fedaravičienė ir Aušra Raišienė – dalijosi savo prisiminimais apie nueitą mokyklos kelią. Kiekvienas vaikas iš spalvoto popieriaus pagamino po braškę, kuria papuošė neįprastą gimtadienio tortą. Jį „iškepė“ mokyklos darbuotojai.

Antra dienos dalis  buvo skirta karjerai. Mokinių tėveliai surado laiko papasakoti apie savo profesiją, karjeros kelią. Mūsų tėveliai šaunuoliai –  jau nebe pirmą kartą padeda organizuoti įsimintiną karjeros dieną.

Pabaigoje visų laukė staigmena – nedidelis karamelinio „torto“ gabalėlis!

Progimnazijos gimtadienio renginiai dar tik įsibėgėja: visus mokslo metus laukia įspūdingi renginiai.

Jekaterina Ledneva