Integruota pamoka Karaliaus Mindaugo husarų batalione

• Paskelbta: 2021-10-09

Spalio 7 d. yra minima Krašto apsaugos diena. Ta proga Dembavos progimnazijos 5-8 klasės mokiniai vyko į Karaliaus Mindaugo husarų batalioną, kuriame juos lydėjusios mokytojos bei mokiniai susipažino ne tik su Lietuvos Kariuomenės ginkluote bei technika, bet ir policijos, ugniagesių bei medikų technikomis, įrankiais bei ginkluote. Mokiniams buvo suteikta galimybė laikyti rankose snaiperinį šautuvą, pasimatuoti taktinę liemenę ir šalmą, su simuliaciniais akiniais „matyti“ kelią, apžiūrėti gaisrinės mašinos, tanketės, greitosios pagalbos automobilio vidų, paleisti policijos automobilio signalą. Vėliau bataliono stadione mokiniai, pasiskirstę komandomis, dalyvavo Lietuvos šaulių sąjungos šaulių ir Krašto apsaugos savanorių pajėgų organizuojamose karinėse estafetėse.

Puiki rudenio saulė ir nedidelis vėjelis leido mokiniams patirti gerų emocijų, susipažinti su žmonėmis ir jų priemonėmis, kurių dėka turėtume jaustis saugūs ir apsaugoti savame krašte.

Mokytoja Rita Mažeikienė