Pergalė rajoninėse kroso varžybose

Dembavos progimnazijos mokiniai sėkmingai dalyvavo rajoninėse kroso varžybose – greičio ir ištvermės išbandyme gamtoje. Mokiniai rungėsi atskirose amžiaus grupėse ir bėgo skirtingas distancijas, demonstruodami puikią fizinę formą bei atkaklumą.

Mūsų mokyklos komandos nariai – Kajus Norvilas, Lukrecija Ivoškevičiūtė, Kajus Žiogas, Luknė Stanikūnaitė, Deividas Fokas, Dominykas Pranauskas, Ema Sakavičiūtė ir kiti – puikiai atstovavo progimnaziją. Jauniausieji dalyviai, tarp kurių buvo ir 3 klasės mokinys Dominykas Pranauskas, bėgo 500 metrų distanciją.

Džiaugiamės ir didžiuojamės Dominyku, kuris pademonstravo puikų greitį bei ištvermę ir distanciją įveikė antras. Tai puikus pasiekimas tiek mokiniui, tiek visai mokyklos bendruomenei! Sveikiname visus dalyvius ir linkime dar daugiau pergalių ateityje!