Sveikiname konkurso „Viena knyga“ 1 vietos laimėtojas

Panevėžio r. pradinių klasių mokinių projekto „Kartu skaityti gera...“  konkursas „Viena knyga“ šiais mokslo metais vyko Panevėžio r. Pažagienių mokykloje-darželyje.
Šiam konkursui ruošėsi ir mūsų progimnazijos komandos. 1-2 klasių mokiniai skaitė Linos Žutautės knygą „Ferdinandas ir Pū“, o 3-4 klasių mokiniai analizavo Eugenijos Marks knygą „Liepa ir Rokis nepasiduoda“.
Dėkojame mūsų progimnazijos 1-2 klasių komandą atstovavusioms pirmokei Jonei Juciutei ir antrokei Ritai Baranauskaitei; 3-4 klasių komandą atstovavusioms trečiokei Luknei Rūkaitei ir ketvirtokei Gustei Jurevičiūtei.
Komandos dalyvavo konkurse, po kurio jų laukė įdomus  susitikimas  su  fotografu, ornitologu, knygų autoriumi, gamtos mylėtoju Mariumi Čepuliu.
Sveikiname Luknę ir Gustę. Mergaitės konkurse užėmė 1 vietą.

Nuotraukos:
Ieva Jankauskienė