Mokykla dalyvauja sveikatinimosi projekte

Saulėtą rugsėjo pirmadienio rytą 5-8 kl. mokiniai pradėjo Sveikatinimo projekto dalį - žygį po Panevėžio miestą su gide Vitalija Daugeliene. Žygio - ekskursijos metu mokiniai susipažino su Panevėžio centre esamais objektais, skulptūromis, išgirdo įdomių istorijų, susijusių su Panevėžio miesto atsiradimu, pamatė ir išgirdo istoriją apie medį, apkabinėtą raktais. O kad būtų įdomiau, kiekviena klasė pakabino savo "laimės" raktelį, patrynę Juozo Miltinio skulptūros batus, "aiškinosi" savo tinkamumą teatrui, glostydami stovinčio Don Kichoto prie teatro "Menas" pilvuką, svajojo ir linkėjo sau bei Panevėžio miestui geros ir sėkmingos kloties. Laikas kartu neprailgo. Nuostabus ir šiltas rytas leido sveikatintis žingsniuojant pėsčiomis po atnaujintą miesto centrą, rinkti žingsnius už mokyklą, dalyvaujant projekte "Mokyklų iššūkis" ir ugdytis pažinimo, kūrybiškumo, komunikacijos kompetencijas.

Mokytoja ir klasės vadovė Rita Mažeikienė