Akcija „Ištiesk pagalbos letenėlę 2021“

• Paskelbta: 2021-10-20

Dvi savaites progimnazijos bendruomenė rinko maistą, žaislus, paklotukus, skirtus VšĮ Beglobių gyvūnų organizacijos „PUMA“ augintiniams. Į kvietimą „ištiesti pagalbos letenėlę“ keturkojui draugui atsiliepė 29 progimnazijos bendruomenės nariai – mokiniai (1, 2, 3, 5, 6 ir 7 klasių) ir darbuotojai. Aktyviausi buvo antrokai – net 7 mokinukai ir jų klasės vadovė įsitraukė į šią gražią akciją. Organizatoriai dėkoja visiems, parėmusiems gyvūnėlių prieglaudą.

„PUMOS“ vadovei Vilmai Jakštienei skambutis apie surinktas dovanėles buvo netikėtas siurprizaas. Ji džiaugėsi, dėkojo ir prasitarė, kad organizacijos darbuotojai ketina pakviesti mus į prieglaudą aplankyti gyvūnų, susipažinti su jų gyvenimo sąlygomis, išgirsti apie naujų globėjų paieškas augintiniams.

Jekaterina Ledneva

Greta Kalvienė