STEAM mokslų konferencija „Langas į gamtą“

Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazijoje vyko Panevėžio regiono bendrojo ugdymo mokyklų 1–4 klasių mokinių STEAM mokslų konferencija „Langas į gamtą“.

Konferencijos tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi STEAM mokslais ir plėtoti mokinių kūrybiškumo gebėjimus.

Savo tiriamuosius darbus konferencijoje pristatė ir mūsų progimnazijos 3 klasės mokiniai Erikas Petronis ir Emilis Rusinas.

Į konferenciją susirinkę dalyviai ne tik dalinosi sėkminga STEAM projektų / tiriamųjų darbų patirtimi, bet ir dalyvavo praktinėje renginio dalyje: kūrė ekologinius koliažus, žaidė Eko bingo žaidimą, stebėjo tvarų gyvenimo būdą skatinančią akciją „Žaislų ir žaidimų mainytuvės“.

Konferencijoje įgyta patirtis stiprina ekologinį mąstymą, padeda skiepyti meilės gamtai, atsakomybės už supantį pasaulį jausmą.

Mokytoja Marytė Trinkūnienė