Konkurso "Žiniukas 2022" nugalėtojai

• Paskelbta: 2022-03-21
  • Kategorija: Konkursai

Dembavos progimnazijoje vyko tradicinis „Žiniuko“ konkursas. Jame dalyvavo 1–4 klasių mokiniai. Konkurso tikslas ­– skatinti mokinius domėtis  juos supančiu pasauliu. Mokiniai, žiūrėdami skaidres, turėjo atpažinti įvairias Lietuvos vietas, žymius žmones, suko galvas ieškodami atsakymų į istorijos bei gamtos mokslų klausimus. Jiems reikėjo nemažai žinoti ir apie Lietuvos sportininkus, įvairias šventes. Nemažai žinių pareikalavo konkurso dalis „Taip ir ne“. Bet visų įdomiausios buvo praktinės užduotys, kai reikėjo atpažinti manų kruopas, daržoves, nusakyti senovinių daiktų paskirtis.

5–8 klasių mokiniai turėjo galimybę savo žinias atskleisti viktorinoje skirtoje mokyklos  trisdešimtmečiui paminėti. Į įvairius klausimus apie progimnaziją, jos istoriją, supančią aplinką atsakinėjo smagioje mokymosi platformoje „Kahoot“. Labai džiaugiamės ir didžiuojamės nugalėtojais, kurie atstovaus mūsų mokyklai Panevėžio rajono „Žiniuko“ konkurse.

Sveikiname konkurso  „Žiniukas 2022“ nugalėtojus

1-2 klasių tarpe

1 vieta Emilija Aukštuolytė (1 kl.)

2 vieta Martyna Bakonytė (1 kl.)

3 vieta  Rūtenis Januška  (1 kl.),  Emilis Rusinas ( 2 kl.), Aurėja Pipiraitė ( 2 kl.)

3-4 klasių tarpe

1 vieta Orinta Aleksaitė (4 kl.)

2 vieta   Emilija Vasiliauskytė (4 kl.)

3 vieta  Emilija Ašakaitė  (4 kl.)

5-8 klasėms skirtoje viktorinoje mokyklos trisdešimtmečiui paminėti nugalėtojais tapo 7 klasės mokiniai – Nojus Kasčiukas, Elvita Ramanauskaitė bei Dorotėja  Abukevičiūtė.

Mokytoja Rita Rožėnienė