Europos egzaminas

• Paskelbta: 2021-05-12

Gegužės 9-oji – Europos diena. Šią dieną kasmet  švenčia tūkstančiai žmonių dalyvaudami renginiuose, kurių metu skleidžiama informacija apie Europos Sąjungą. Prasidėjus COVID – 19 krizei, Europos Sąjunga pakvietė piliečius iš visos Europos ir pasaulio Europos dieną paminėti saugiai, daugiausiai virtualiai. Gegužės 7 d. buvo organizuotas Europos egzaminas  – tai trumpas, nuotaikingas ir įdomus žinių apie Europos Sąjungą konkursas. Šiame konkurse dalyvavo ir mūsų mokyklos 6–8 klasių mokiniai. Geriausiai pasisekė 6 kl. mokiniui Emiliui Morkūnui, jis surinko 15 taškų iš 15 galimų. Geriausiai pasirodę aštuntokai – Kotryna Varnauskaitė ir Donatas Šlevys, surinkę po 9 taškus.

Mokytojos G. Ketreišaitė ir L. Žilinskienė