Vaikų kūrybinių darbų konkursas „PAPUOŠKIME ŠVENTES ŽIBINTAIS“

• Paskelbta: 2021-12-22
  • Kategorija: Konkursai

Prasidėjus tamsiajam metui, aplinkui viskas nurimsta ir nutyla. Gamta panyra į sapną... Kuo daugiau degsime šviesos ir ugnies, tuo daugiau šilumos ir vilties ateis į mūsų gyvenimą. Neatsiejamas šviesos simbolis – žibintas. Visi žinome, kokia užburianti žibinto skleidžiama šviesa tamsoje. Šviesa – tai gėrio ir vilties simbolis.

Panevėžio gamtos mokykla pakvietė įžiebti šviesą savo širdyse dalyvaujant konkurse „Papuoškime šventes žibintais“, kuris skirtas  mokyklos 55 metų sukakčiai paminėti. Konkursui buvo pateikta 242 įvairia technika ir priemonėmis dekoruotų žibintų.

Žibintus gamino ir Dembavos progimnazijos antrokai Aurėja, Emilis, Urtė, Ailandas, Emilija, Goda, Erikas, Lukas. Eriko žibintas buvo pripažintas vienu iš 55 įspūdingiausių žibintų.

Visi žibintai Gamtos mokyklos parke bus įžiebti gruodžio 22 d.

Mokytoja Marytė Trinkūnienė