Pamoka kitaip

• Paskelbta: 2023-03-29
  • Kategorija: Aktualijos

Dembavos progimnazijos pirmokai  lietuvių kalbos pamoką praleido  „Knygų kavinėje“. Kiekvienas mokinys iš namų atsinešė po dvi mėgstamiausias savo knygas. Gavę po  dirbtinį eurą ir atėję į kavinę, turėjo patys išsirinkti iš „Meniu“ patinkantį patiekalą – knygą. Kiekviena knyga turėjo savo kainą. Mokiniai „pirko“ knygeles už dirbtinius pinigus, skaičiavo grąžą, vienas kitam rekomendavo, kokią knygelę  verta pirkti ir skaityti.

Džiugiai šurmuliavo ,,Knygų kavinės“ lankytojai. Vaikams tai  buvo įdomi ir naudinga patirtis, nes kiekvienas patobulino savo skaitymo, skaičiavimo bei bendravimo įgūdžius. Keli vaikai net apsikeitė knygelėmis. Visi vienbalsiai sutiko, kad ir kitą kartą noriai į tokią „Knygų kavinę“ dar užsuktų.

Mokytoja Rita Rožėnienė