Pristatau save

• Paskelbta: 2021-05-12
  • Kategorija: Ugdymas karjerai

Gegužės 3 d. pirmoje klasėje vyko klasės valandėlė, kurios metu mokytoja J. Ledneva, progimnazijoje atsakinga už ugdymą karjerai, papasakojo, kokia svarbi krepšinio aikštelėje, mokykloje, gyvenime ar versle yra komanda. O kad komanda būtu stipresne, reikia geriau pažinti jos narius. Mokiniams reikėjo pasitelkti vaizduotę, per technologijų ir dailės pamokas įgytus įgūdžius, kad kuo visapusiškiau pristatytų save. Klasės vadovė Marytė irgi panaudojo savo kūrybinį potencialą ir nukreipė šitą spalvotą karjeros srovę į viešojo kalbėjimo ugdymą lietuvių kalbos pamokoje. Pirmokai turėjo puikią galimybę pristatyti save ir įtvirtinti trijų dalių pranešimo sandarą: įvadas, pagrindinė dalis ir pabaigos „taškas“. Netikėta integruota pamoka (ugdymas karjerai-dailė-technologijos-lietuvių kalba) pavyko. Komanda smaližių, mėgstančių sportuoti, šypsotis, mylinti gyvūnus, dar parodys mums savo stiprią dvasią.

Atsakinga už  karjeros ugdymą Jekaterina Ledneva