Pirmasis apsisprendimas

• Paskelbta: 2021-03-14
  • Kategorija: Ugdymas karjerai

Pateikiant prašymą pirmu numeriu reikia nurodyti tą mokyklą, kurioje aštuntokas norėtų mokytis toliau. Tai vienas iš pirmųjų savarankiškų žmogaus apsisprendimų. Mūsų mokiniai paprastai renkasi Panevėžio miesto gimnazijas, Panevėžio miesto profesijų rengimo centrą, Velžio gimnaziją. Kiekvienais metais nuo sausio iki vasario pabaigos aštuntokai lankosi tų mokyklų organizuojamose atvirų durų dienose. Šiemet vasario mėnesį jie virtualiai susipažino su Juozo Miltinio ir Juozo Balčikonio gimnazijomis. Ar padėjo šios virtualios atvirų durų dienos apsispręsti, kokią mokyklą rinktis? „Virtualūs susitikimai mums padėjo suprasti, kaip išsirinkti sau tinkamą mokyklą,“ – patikino Rokas S., Kotryna, Gražvilė, Augustė, Samanta, Frančesko.

Atsakinga už ugdymą karjerai J. Ledneva