Pirmą kartą bibliotekoje

• Paskelbta: 2022-10-11

Kas yra biblioteka? Kas joje gyvena? Kaip surasti knygą bibliotekoje ir kaip su ja elgtis? Į šiuos ir  kitus panašius klausimus daugelis atsakytų. Nuo šiol atsakyti į juos gebės ir mūsų pirmokai. Kartu su mokytoja Rita visi smalsūs ir žingeidūs pirmokėliai apsilankė progimnazijos bibliotekoje.

Pirmiausia  išsiaiškinome, kuo biblioteka skiriasi nuo knygyno ir kaip galima tapti bibliotekos skaitytoju. Vėliau mokinukai apžiūrėjo bibliotekos patalpas, sužinojo, kur galima rasti jiems skirtų knygų, susipažino su išdavimo ir grąžinimo tvarka. Pirmokai pažadėjo gražiai elgtis su knygelėmis, jas mylėti ir saugoti, kad grąžinant į biblioteką jos būtų švarios ir nesuplėšytos.

Biblioteką mokiniai paliko gerai nusiteikę, šypsodamiesi ir turėdami daug klausimų, į kuriuos jiems padės atsakyti bibliotekoje gyvenančios knygos.

Jekaterina Ledneva