Pėsčiųjų žygis

• Paskelbta: 2022-09-29

Rugsėjo 19 dieną, ko gero,  visi Dembavos progimnazijos bendruomenės nariai nuolat stebėjo orų prognozes. O kaip nestebėsi, jei laukia žygis po Dembavos apylinkes? Mokytojai  kartu su mokiniais  dalyvavo organizacijos „Gelbėkim vaikus“ organizuotame  solidarumo bėgime aplink mokyklą bei sveikatinimo projekto „Gyvenk sveikai ir viskas bus gerai III“ veikloje „Nesėdėk klasėje“. Visi drauge keliavo   pėstute palei „Ekrano“ marias įrengtu pėsčiųjų taku, sustodami pasportuoti  treniruoklių aikštelėse. Bet ne šiaip keliavo, o  dar kiekvienas skaičiavo  savo nueitus žingsnius.  Rezultatas tikrai neblogas – kartu nueiti 1 101 989 žingsniai.

Kai  eini linksmai šnekučiuodamasis  bei  gėrėdamasis  gamta ir puikiu oru,  tai ir žingsniai ,,kapsi“ greitai, ir laikas bėga labai greitai.

Rita Rožėnienė