Išvyka į Trakus

• Paskelbta: 2024-09-23

Dembavos progimnazijos 2, 3 ir 4 klasių mokiniai su mokytojomis Lolita Vyšniauskiene, Rita Rožėniene, Nijole Mogiloviene ir mokinio padėjėja Egle Daukšiene rugsėjo 18 dieną turiningai  praleidome edukacinėje-pažintinėje išvykoje. Aplankėme Trakus –  gamtos ir  žmogaus sukurtą nepakartojamo grožio gyvenvietę. Antrokai ir trečiokai dalyvavo edukacijoje „Sudėliok Trakų pilį“. Ketvirtokai kūrė pasakas apie Galvės ežerą, pristatė paruoštus pasakojimus apie aplankytas vietoves.  Angelų kalvoje, kurioje pildosi norai ir svajonės, smagiausia buvo surasti savo angelą, apkabinti Gerumo angelą, pastoviniuoti prie Kantrybės, Ramybės, Padėkos angelų. Kernavėje, Lietuvos pradžių pradžioje, senovės baltų ir pagonybės lopšyje, nuo 2004 m. priklausančioje UNESCO Pasaulio paveldo sąrašui, susipažinti su senąja Lietuvos istorija mums padėjo ketvirtokai, pristatydami teminius projektus piliakalnių Aukuro, Pilies, Mindaugo sosto, Lizdeikos, Kriveikiškio apsuptyje. Nestokodami energijos, keliautojai įveikinėjo vieną po kito piliakalnius, nugalėdami aukščio baimę. Kerintys vaizdai iš aukštai užgniauždavo kvapą. Pasisėmę istorinių žinių, nuostabių gamtos vaizdų, grįžome pilni įspūdžių, didžiuodamiesi, kad gyvename Lietuvoje, neregėto grožio šalyje.