Stovykla – geriausias būdas pažinti save ir gamtą

• Paskelbė : Aldona Klebonaitė
  • Paskelbta: 2024-06-03

Prasidėjus vasarai, Dembavos progimnazijos mokiniai turėjo galimybę tapti vienos dienos stovyklos „Žaliojoje girioje“ stovyklautojais ir patirti nepakartojamą laisvalaikį gamtoje. Ši stovykla suteikė vaikams įvairias sportines veiklas, iššūkius ir nuotykius, kurių jie niekada nepamirš.
Stovyklavimas miške – tai ne tik puiki proga keliauti gamtos takais ir kvėpuoti grynu oru, bet ir smagiai praleisti laiką dainuojant prie laužo. Vaikai turėjo galimybę įspūdingai ir turiningai leisti laiką, ugdyti komandinius įgūdžius bei siekti bendrų tikslų. Visus vargus vainikavo ant laužo kepamos dešrelės ir zefyrai, kurie suteikė dar daugiau džiaugsmo ir malonumo.
Stovyklavimas – tai daugiau nei tik pramoga. Tai būdas pažinti save, draugus ir gamtą, išmokti bendradarbiauti ir įveikti iššūkius. „Žaliojoje girioje“ vaikai patyrė nepamirštamus įspūdžius ir sugrįžo namo su naujais įgūdžiais, draugystėmis ir nepakartojamais prisiminimais.
                                                                                                                                                            Rita Rožėnienė

Nuotraukos: