1,2% parama

Jūs galite prisidėti, kad mokiniams čia būtų gera mokytis

Maloniai prašome skirti paramą ir pagerinti Dembavos progimnaziją

Nuoširdžiai dėkojame Jums už suteiktą paramą: 2020 m. į progimnazijos sąskaitą buvo pervesti 600.00 eurų nuo darbuotojų ir tėvų paskirtų 1,2 proc. nuo GPM.

Džiaugiamės, kad steigėjo ir progimnazijos rekonstrukcijos projekto lėšomis modernizuota mokykla: visas pastatas apšiltintas, iškeltas trečias aukštas (mansarda), kuriame įrengti keturi dalykų kabinetai, erdvi edukacinė erdvė renginiams, įsigyta įvairių ir spalvų minkštasuolių mokinių poilsiui ir laisvalaikiui, pertvarkytas technologijų kabinetas, įrengtos naujos valgyklos ir maisto gaminimo bloko patalpos (nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. karštas maistas gaminamas mokyklos valgykloje). Tiek paramos, tiek steigėjo skirtos biudžeto lėšos racionaliai naudojamos progimnazijos veiklai gerinti. Progimnazijos ugdymo modernizavimas reikalauja didelių investicijų šiuolaikinės visuomenės pažangiems poreikiams tenkinti.

Maloniai prašome paremti progimnazijos mokinius ir šiais metais, taip stiprinsime progimnaziją lankančių mokinių gerovę ir čia vykdomą veiklą.

Būsime dėkingi už Jūsų skirtą 1,2 proc paramą nuo gyventojų pajamų mokesčio ar individualią paramą, kurią galite pervesti į banko sąskaitą:

Gavėjas: Panevėžio r. Dembavos progimnazija

Gavėjo kodas: 190399728

A. s. LT407300010086985832 – Swedbank

Labai ačiū už supratingumą ir paramą visiems – tėvams, darbuotojams ir bendruomenės nariams, jau parėmusiems Dembavos progimnaziją.

Direktorė Aušra Raišienė

EDS sistema galima naudotis per naršyklę arba mobilią VMI programėlę

I. Paramos formos pildymas internetu per naršyklę

1. Prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos.

2. Viršutiniame meniu pasirinkite „Deklaravimas“.

3. Kairėje pasirinkite „Pildyti formą“ ir atsidariusiame lange išsirinkite „Prašymas skirti paramą“.

4. Jeigu dar nesate šios formos pildęs(-džiusi) internetu, pasirinkite „Pildyti naują formą“.

5. Laukelyje „Forma elektroniniam pildymui“ spauskite „Pildyti formą tiesiogiai portale“.

6. Jeigu jau esate šią formą pildęs(-džiusi) internetu, pasirinkite „Pildyti ankstesnės pagrindu“.

7. Atsidariusiame lange pasirinkite FR0512 formą elektroniniam pildymui – spauskite „Pildyti dokumentą šio pagrindu“.

8. Formoje didžiosiomis raidėmis užpildykite asmeninius duomenis bei šiuos laukelius:

5   | Mokestinis laikotarpis – 2020
6S | Mokesčio dalį skiriu vienetams, turintiems teisę gauti paramą (pažymėkite „X“);
E1 | Gavėjo tipas – 2
E2 | Gavėjo identifikacinis numeris – 190399728
E3 | Mokesčio dalies paskirtis –  Panevėžio r. Dembavos progimnazija (įrašykite tiek kiek užteks langelių)
E4 | Mokesčio dalies dydis (procentais) – 1,2
E5 | Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio – 2020 m. iki 2023 m.

9. Užpildžius formą, dešiniajame viršutiniame kampe paspauskite „Pateikti deklaraciją“ ir patvirtinkite.

II. Paramo formos pildymas per VMI mobiliąją programėlę

1. Parsisiųskite VMI programėlę iš Google Play arba App Store
2. Prisijunkite VMI programėlėje
3. Pasirinkite  „EDS deklaracijos“
4. Pasirinkite „Paramos skyrimas“
5. Spauskite „Pildyti naują“
6. Užpildykite visus laukelius

5   | Mokestinis laikotarpis – 2020
E1 | Gavėjo tipas – 2
E2 | Gavėjo identifikacinis numeris – 190399728
E3 | Mokesčio dalies paskirtis – Panevėžio r. Dembavos progimnazija (įrašykite tiek kiek užteks langelių)
E4 | Mokesčio dalies dydis (procentais) – 1,2
E5 | Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio – 2020 m. iki 2023 m.

7. Spauskite „Pateikti“

*Lietuvos Respublikos Gyventojų pajamų mokesčio įstatymo 34 straipsnio 3 dalies nuostatos įtvirtina nuolatinio Lietuvos gyventojo teisę – pajamų mokesčio dalimi (iki 1,2 procentų) paremti pasirinktą subjektą, kuris pagal Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymą turi teisę gauti paramą. Tai paramos teikimo būdas, nereikalaujantis iš gyventojo papildomų materialinių išlaidų. Gyventojas turi teisę mokesčių administratoriui nurodyti, kam pervesti pajamų mokesčio dalį ir tokiu būdu paremti, jo manymu, labiausiai remtiną visuomenei naudingą sritį.

Atnaujinta: 2021-06-28
  • Elektroninis dienynas