Progimnazijos šventė "Mums gera čia - jau 30 metų!"

• Paskelbta: 2022-06-13

Birželio 2- oji neeilinė diena mūsų progimnazijos bendruomenei. Prieš 30 metų mūsų mokykloje nuskambėjo pirmasis skambutis, kviečiantis Dembavos  bendruomenės vaikus mokytis ką tik duris atvėrusioje mokykloje.

Ta proga  įvyko   šventinis renginys  ,,Mums gera čia – jau 30 metų“.  Jo metu mokiniams buvo įteiktos padėkos už mokyklos vardo garsinimą, tėveliams – už jų indėlį, ugdant jaunąją kartą bei pagalbą mokytojams, mokytojams   – už  nuoširdų darbą,  mokyklos darbuotojams – už atsakingą darbą, ruošiant maistą, palaikant švarą ir tvarką mokyklos koridoriuose, kabinetuose ir kieme. Renginio metu skambėjo Kajaus atliekama daina, šoko ir dainavo  pradinukai, skambėjo eilės, mokykloje besimokantys ukrainiečiai savo nacionaline kalba sudainavo dainą ir padėkojo bendruomenei  už šiltą priėmimą. Vėliau vyko  mokykloje veikiančių  neformalaus ugdymo būrelių pristatymas.  Jo metu mokiniai   su dailės mokytoja Jurgita išbandė naują piešimo techniką,  rungtyniavo  sporto salėje su mokytojais Rita, Jonu ir Liuda, dainavo su muzikos mokytoja Lina,  su mokytoju Virginijumi technologijų būrelyje  susipažino su  raketų ypatumais,  šoko su  mokytoju Justinu.  Kiekviena veikla  buvo tarsi stotelė,  kurioje dalyviai gavo prizus – popierinius  „picų gabalėlius“. Paskutiniojoje veiklų stotelėje „Skanioji“  kiekviena klasė  buvo apdovanota  tikra kvepiančia pica.

Šventės vakarą vainikavo diskoteka.

Mokytoja Rita Mažeikienė