"Mokyklos savaitė"

• Paskelbta: 2023-10-24

Į mokyklą keliavo Dembavos lopšelio-darželio “Smalsutis” ikimokyklinės ir priešmokyklinės grupių vaikai, auklėtiniai iš progimnazijoje veikiančios priešmokyklinio ugdymo grupės bei kitas ugdymo įstaigas lankantys vaikai. Mažiesiems “BITUČIŲ” grupės vaikams vyko SPORTO, MATEMATIKOS ir LIETUVIŲ KALBOS pamokos. O “PELĖDŽIUKAI” išbandė gamtamokslines STEAM veiklas, kartu su progimnazijos ketvirtokais ir kolektyvo “Svaja” šokėjais linksmai sukosi ŠOKIO sukūryje ir dalyvavo MENŲ pamokoje. Paskutinę susitikimų dieną progimnazijos aktų salėje vyko RENGINYS-KONCERTAS, kuriame koncertavo mūsų progimnazijos mokiniai ir mažieji jų draugai – darželinukai. Renginio pabaigoje mažieji svečiai su tėveliais buvo pakviesti naudojantis ORIERNTACINIAIS PROGIMNAZIJOS ŽEMĖLAPIAIS aplankyti mokyklos erdves, taip susipažįstant su mūsų progimnazija.

Ketvirtokų mokytoja Marytė