Darželinukai "prisimatavo" Dembavos mokyklą

• Paskelbta: 2022-11-07

Paskutinę spalio savaitę mūsų progimnaziją „prisimatavo“ Dembavos lopšelio-darželio ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai bei progimnazijoje veikiančios priešmokyklinio ugdymo grupės auklėtiniai. Mažieji „išbandė“ lietuvių kalbos, muzikos, technologijų ir fizinio ugdymo pamokas, susipažino su mokyklos aplinka, pabendravo su pradinių klasių mokiniais ir jų mokytojomis.

O ketvirtadienio vakarą į mokyklą sugužėjo ir nemažas būrys šių būsimųjų mokinukų tėvelių. Juos svetingai pasitiko penktos klasės mokiniai, pakvietė pasivaikščioti po mokyklos erdves, o jaukioje salėje tėvelių laukė bendras darželinukų ir progimnazistų koncertas. Tikimės, kad šis „pirmas prisimatavimas“ padės vaikučiams ir tėveliams apsispręsti, kur tęsti ugdymą po darželio.

Lolita Vyšniauskienė