Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Dembavos g. 28, Dembavos k., Velžio sen., 38016 Panevėžio r.

Įstaigos kodas 190399728

Tel. (8 45) 59 42 45

El. paštas dembavosprogimnazija@gmail.com

http://www.dembavosprogimnazija.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Pamokų laikas

8 30 ...... 9 15
9 25 ...... 10 10
10 20 ...... 11 05
11 25 ...... 12 10
12 30 ...... 13 15
13 25 ...... 14 10
14 20 ...... 15 05
< Spalis 2019 >
Pir Ant Tre Ket Pen Šeš Sek
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
GEDC2010.jpg

Mūsų akimirkos

Svetainėje lankosi

Mes turime 48 svečius online

Naujienos

Pirmokai bibliotekoje

Spausdinti PDF

 

 

Iškart po rudens atostogų į Dembavos progimnazijos biblioteką pasibeldė pirmokai. Atėjo nelabai suprasdami, kas gi toji biblioteka, kuo ji skiriasi nuo knygyno, ką reiškia „pasiskolinti“ knygą. O kaip tapti skaitytoju, kokių paslapčių turi knygelės, kaip su jomis elgtis – daug dalykų teko sužinoti. Pirmosios knygelės jau skaitytojų rankose. Ar pavyks su jomis susidraugauti?

Greta Kalvienė


Progimnazistai Kings matematikos olimpiados finalininkai

Spausdinti PDF

 

Dalyvaudami olimpiadose mokiniai pasitikrina savo žinias ir gebėjimus, įgyja daugiau pasitikėjimo, susipažįsta su konkurencija, tobulina socialinius ir emocinius įgūdžius.

Šiais metais trečiokai ir vėl dalyvavo Kings olimpiados matematikos, lietuvių kalbos ir pasaulio pažinimo kvalifikaciniuose etapuose. Geriausiai atlikę užduotis buvo kviečiami į finalą.

Nemunas Grigaliūnas, Ainius Kuliešius ir Ugnius Brazdžius išbandė savo jėgas matematikos finale. Džiaugiamės berniukų sėkme.

Pradinio ugdymo mokytoja Lolita Vyšniauskienė

Tolerancijos diena progimnazijoje

Spausdinti PDF

 

Lapkričio 16-ąją daugelis demokratinių valstybių  mini tarptautinę Tolerancijos dieną. Mūsų progimnazija taip pat  dalyvavo akcijoje, skirtoje  šiai dienai paminėti.

2019 metų Tolerancijos dienos simbolis –  švyturys. Švyturys rodo saugų kelią laivams.  Taip ir tolerancija  skatina pakantumą kitokiems, gebėjimą išlaikyti pagarbą nepaisant skirtingų požiūrių, tautybės, rasės ar  religijos.

Skaityti daugiau...

Ekskursija į Vilnių

Spausdinti PDF

 

 

Rudenišką spalio mėnesio dieną Dembavos progimnazijos šeštokai keliavo  į  Vinių. Ten planavome aplankyti zoologijos parką „ZooPark“ ir susipažinti  su neįprastais gyvūnais.

„Zoopark“ – tai pirmasis  zoologijos sodas Vilniuje. Jame gyvena virš 60 skirtingų gyvūnų rūšių. Čia iš arti galima pamatyti vieną mažiausių primatų pasaulyje – nykštukinę marmozetę, smalsuolius kačių šeimos  lemūrus, išdykusių surikatų šeimą, didžiausius vėžlius Lietuvoje ir pavaišinti nektaru spalvotąsias papūgas loriketas.

Skaityti daugiau...

Sveikiname

Spausdinti PDF

Progimnazijos 3 klasės mokinių komanda:Elija, Izabelė, Noja, Skaistė, Arvydas, Emilis, Klaidas, Ugnius – rajono kvadrato varžybų III vietos laimėtoja.

Projekto „Gyvenk sveikai ir viskas bus gerai II” veiklos

Spausdinti PDF

 

Kad bakterijos būna geros ir blogos, žino visi. Gerosios – tos, kurios suraugina maisto produktus: pieną, daržoves. Tik į klausimą, kuo jos naudingos vaikams, nedažnas gali atsakyti. Todėl smalsūs Dembavos progimnazijos mokiniai, mėgstantys viską išbandyti ir atrasti patys, nutarė ištirti gerųjų bakterijų poveikį blogosioms. Bandymus atliko su raugintais kopūstais, morkomis, burokėliais. Rezultatai nenuvylė: šių produktų skysčio „išsigando” ir žuvo visos nuo sugedusių produktų, durų rankenų ar telefonų paimtos bakterijos.

Skaityti daugiau...

PASKAITA „AIŠKUS MATYMAS“

Spausdinti PDF

 

 

Spalio 17 dieną Dembavos progimnazijos 7–8 klasių mokiniai klausėsi paskaitos „Aiškus matymas“, kurią Pasaulinei regėjimo dienai paminėti organizavo visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Valentina Kaušakienė. Progimnazijoje lankėsi lektorius Stanislovas Kisielius, kuris teigė, kad daugelis prasto regėjimo priežasčių yra psichoemocinės.

Skaityti daugiau...

.......