Projektas „Laiškas pavasariui“

Pavasaris dovanoja šilumą, paukščių giesmes ir bundančią gamtą! Antrokai džiaugėsi ne tik gamtos prabudimu, bet ir pasinėrė į kūrybišką ugdymo projektą „Laiškas pavasariui“.

Ką veikėme?

·       Įtvirtinome žinias apie metų laiką pavasarį, jo požymius gamtoje bei augalų dalis.

·  Klausėmės sugrįžusių paukščių čiulbėjimo.

· Tapome jaunaisiais gamtos tyrinėtojais: stebėjome ir analizavome pavasariui būdingus gamtos pokyčius vaikščiodami mokyklos teritorijoje, pušynėlyje, stebėdami gamtą pro langą. Tyrinėjimo metu gamta dar tik po truputį budo.

·  Atskleidėme savo gebėjimus fotografuoti ir nuotraukose užfiksuoti pavasario požymius.

·    Rašėme laiškus Pavasariui ir kūrėme spalvingas iliustracijas, rinkome pavasariškiausią piešinį.

Nematėte darbų? Ateikite ir pasigrožėkite – jie eksponuojami darbų parodoje mokykloje!

Antrokai džiaugiasi savo kūrybiškais darbais ir įgytomis žiniomis bei linki šilto pavasario!

Mokytojos Evelina Ignatavičiūtė ir Rita Rožėnienė

Autorius: