Edukacija "Kodas: teatras"

• Paskelbta: 2022-06-18

Birželio 16 d. 6-8 klasių mokiniai dalyvavo kultūros paso edukacijoje "Kodas: teatras" veikloje, kurią organizavo Panevėžio teatras "Menas". Kas svarbiausia aktoriaus profesijoje? O gi pasitikėjimas vienas kitu. Mokiniai atliko įvairias užduotis, kuriose mokėsi pasitikėti vieni kitais, atpažinti lyderį ir juo pabūti, išmokti dirbti komandoje ir, gavus daiktą, suvaidinti jo paskirtį. Pastaroji užduotis nebuvo iš lengvųjų - turėjai pasitelkti savo fantaziją, atskleisti kūrybiškumą ir jį pademonstruoti susėdusiems ratu bendramoksliams. Buvo juoko, drąsos, pasitikėjimo ir truputį baimės, kad nepavyks. Bet teatre nėra neteisingų minčių - pati pirmoji "šovusi į galvą" - teisingiausia, tereikia ją įgyvendinti ir nebijoti. Mokiniams patiko ir tos dvi valandos netruko praeiti. Žadėjome dar sugrįžti rudenį, kada teatras "Menas" pradės savo sezoną.

Rita Mažeikienė