Projektas-paroda „Kūrybiškumo ir saviraiškos ugdymas kuriant pasaką“

• Paskelbta: 2021-04-27
  • Kategorija: Konkursai

Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijoje buvo organizuotas Šiaulių regiono priešmokyklinio ir pradinio ugdymo 1–2 klasių mokinių kūrybinis projektas-paroda „Kūrybiškumo ir saviraiškos ugdymas kuriant pasaką“.

Šiame projekte dalyvavo ir mūsų progimnazijos 1 klasės mokiniai Aurėja Pipiraitė, Emilija Vilkaitė, Matas Antanaitis, Erikas Petronis.

Dalyvių darbai buvo vertinami trijose amžiaus grupėse: priešmokyklinio amžiaus, 1 klasių ir 2 klasių. Džiaugiamės konkurso rezultatais. II grupėje I vietą laimėjo Erikas, parašęs  ir iliustravęs savo kurtą pasaką „Karaliaus pilis“. Matas laimėjo III vietą, iliustravęs pasaką „Trys paršiukai“.

Pasigrožėti visais kūrybinio projekto-parodos darbais galima Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos internetinėje svetainėje https://www.sondeckis.lt/ .

Mokytoja Marytė Trinkūnienė