1.2 proc. parama

Maloniai prašome skirti 1.2 proc. paramą!

Daugiau informacijos čia.

Pamokų laikas

8 30 ...... 9 15
9 25 ...... 10 10
10 20 ...... 11 05
11 15 ...... 12 00
12 30 ...... 13 15
13 25 ...... 14 10
14 20 ...... 15 05
sesta.jpg

Mūsų akimirkos

Svetainėje lankosi

Mes turime 40 svečius online

Gimnazija - Renginiai

 

 

Progimnazijos trečios klasės mokiniai dalyvavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro ir Vilniaus universiteto Botanikos sodo organizuotame ekologiniame konkurse „Mano žalioji palangė“. Konkurso tikslas – skatinti domėjimąsi augalais ir jų panaudojimo galimybėmis kuriant sveiką edukacinių erdvių aplinką bei ugdyti atsakomybę už tą aplinką.

Šių metų konkurso „Mano žalioji palangė“ tema – „Pasaulis ant mano palangės“. Konkursui buvo pateikta daugiau nei 770 darbų, iš kurių komisija atrinko 30 laureatų, tarp kurių patekome ir mes.

 

Prieš pradėdami darbą domėjomės, iš kokių pasaulio šalių mūsų pasirinkti sėjami augalai kilę, kaip paplito. Informacijos ieškojome enciklopedijose, internete. Aiškinomės, ko reikia, kad augalai augtų, kokios yra sėklos dalys, kokie augimo etapai. Kaip teisingai sėti, mus mokė ir bendraklasio močiutė Rita, kuri puikiai įvaldžiusi daržininkystės, gėlininkystės amatą. Mums ne kartą atliekant gamtamokslinius tyrimus teko darbuotis jos darže. Įdomu buvo pildyti augalų stebėjimo lapus, kuriuose fiksavome auginamo augalo pokyčius. Išaugintus daigelius persodinome į didesnes erdves: šiltnamius, daržus, ir lauksime pirmojo derliaus, o gėlėmis puošime aplinką.

Gegužės 18 dieną vykome į Vilniaus universiteto Botanikos sodą dalyvauti ekologinio konkurso „Mano žalioji palangė“ laureatų apdovanojimo šventėje. Laureatai buvo apdovanoti Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro, Vilniaus universiteto Botanikos sodo, Lietuvos Respublikos Seimo Aplinkos apsaugos komiteto padėkomis ir konkurso rėmėjų prizais. Naujiems atradimams, stebėjimams gavome neįprastą dovaną – „Pievagrybiai.lt“ komandos suformuotą pievagrybių auginimo rinkinį.

Po apdovanojimų ceremonijos lankėmės Vilniaus universiteto Botanikos sode – dalyvavome edukaciniuose-pažintiniuose užsiėmimuose.

Mokytoja metodininkė Marytė Trinkūnienė


.......