Pamokų laikas

8 30 ...... 9 15
9 25 ...... 10 10
10 20 ...... 11 05
11 15 ...... 12 00
12 30 ...... 13 15
13 25 ...... 14 10
14 20 ...... 15 05
bibliotekoj.jpg

Mūsų akimirkos

Svetainėje lankosi

Mes turime 119 svečius online

Gimnazija - Renginiai

 

 

5 klasės mokiniai prieš Vėlines integruotų tikybos ir dailės pamokų metu tvarkė Dembavos pušynėlyje esančius partizanų kapus. Juos papuošė taip, kaip buvo puošiami kapai XX amžiaus 5-ajame dešimtmetyje. Iš eglės šakų, ožekšnio uogų, džiovintų gėlių, akmenukų sudėliojo ornamentus, kryželius. Įsmeigė vaškines žvakeles – amžinosios šviesos ir vilties simbolius. Mokiniai dirbo susikaupę ir labai nuoširdžiai.

 

Paminkliniame akmenyje surašytos žuvusiųjų  pavardės, slapyvardžiai, gimimo ir mirties datos paskatino pasidomėti partizanų gyvenimu ir darbais. Pamoką tęsėme progimnazijos muziejuje, studijuodami čia esančią medžiagą apie Dembavoje palaidotus 1944–1954 metais žuvusius Vyčio ir Algimanto apygardų partizanus.

Žvakelės, uždegtos penktokų ir kitų klasių mokinių, ant laivės gynėjų kapų negeso visą Vėlinių oktavą.                                                                                                                                                                                                         Mokytojos Aldona Klebonaitė ir Kristina Rapševičienė

.......