Pamokų laikas

8 30 ...... 9 15
9 25 ...... 10 10
10 20 ...... 11 05
11 15 ...... 12 00
12 30 ...... 13 15
13 25 ...... 14 10
14 20 ...... 15 05
alpak kyje1.jpg

Mūsų akimirkos

Svetainėje lankosi

Mes turime 119 svečius online

Gimnazija - Renginiai

 

 

Paskutinė savaitė prieš atostogas. Kad tik greičiau jos ateitų! Turbūt vieninteliai atostogų nelaukė Dembavos progimnazijos pirmokai, nes turėjo superherojams auginti galias. Superherojai atkeliavo, nes  mokiniai dalyvavo Sveikatos apsaugos ministerijos, Švietimo ir mokslo ministerijos bei Lietuvos tautinio olimpinio komiteto organizuotame projekte „Olimpinė savaitė“, kurios tikslas – daugiau dėmesio skirti fiziniam mokinių aktyvumui ir sveikai gyvensenai.

 

Pasikabinę plakatą klasėje, pirmokai visą savaitę kartu augino superherojams galias: skaičiavo nueitus žingsnius, išgerto vandens puodelius, suvalgytas daržoves ar vaisius, šypsenas, pasakytus „ačiū“, ištiestas pagalbos rankas, ryto pasisveikinimus.

Mokiniai labai džiaugėsi, kad sustiprėję superherojai galės padėti kitiems žmonėms. Beje, ir patys mokiniai per tą savaitę pasidarė sveikesni, stipresni, geresni.

Mokytoja Rita Rožėnienė

.......