8 30 ...... 9 15

Mūsų akimirkos

Svetainėje lankosi

Mes turime 124 svečius online

Nacionalinis kritinio mąstymo ir problemų sprendimo konkursas

Spausdinti PDF

Nacionalinė švietimo agentūra organizavo Nacionalinį kritinio mąstymo ir problemų sprendimo konkursą, kuris yra Nacionalinio egzaminų centro anksčiau organizuotų nacionalinių matematinio ir gamtamokslinio raštingumo bei loginio mąstymo ir problemų sprendimo konkursų tęsinys. Jame tradiciškai dalyvavo mūsų progimnazijos mokiniai.

Sveikiname konkurso laimėtojus, apdovanotus Nacionalinės švietimo agentūros ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos diplomais:

NEMUNĄ GRIGALIŪNĄ, geriausiai iš Panevėžio r. Dembavos progimnazijos 3 klasės mokinių atlikusį užduotis;

MARTYNĄ LUKOŠEVIČIŲ, geriausiai iš Panevėžio r. Dembavos progimnazijos 4 klasės mokinių atlikusį užduotis;

ELVITĄ RAMANAUSKAITĘ ir EMILIJŲ TRINKŪNĄ, geriausiai iš Panevėžio r. Dembavos progimnazijos 5 klasės mokinių atlikusius užduotis;

KAROLĮ CARENKO, geriausiai iš Panevėžio r. Dembavos progimnazijos 6 klasės mokinių atlikusį užduotis;

DONATĄ ŠLEIVĮ, geriausiai iš Panevėžio r. Dembavos progimnazijos 7 klasės mokinių atlikusį užduotis;

BEATRIČĘ VANAGAITĘ, geriausiai iš Panevėžio r. Dembavos progimnazijos 8 klasės mokinių atlikusią užduotis.

.......