Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Dembavos g. 28, Dembavos k., Velžio sen., 38016 Panevėžio r.

Įstaigos kodas 190399728

Tel. (8 45) 59 42 45

El. paštas dembavosprogimnazija@gmail.com

http://www.dembavosprogimnazija.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Pamokų laikas

8 30 ...... 9 15
9 25 ...... 10 10
10 20 ...... 11 05
11 25 ...... 12 10
12 30 ...... 13 15
13 25 ...... 14 10
14 20 ...... 15 05
< Balandis 2019 >
Pir Ant Tre Ket Pen Šeš Sek
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
mano.jpg

Mūsų akimirkos

Svetainėje lankosi

Mes turime 33 svečius online
Balandis 2019

Sekmadienis, 28 Balandis 2019

Projektas „Mūsų namai – dorybių Žemė“ PDF Spausdinti Email

 

Tarptautinio socialinio projekto „Mūsų namai – dorybių Žemė“ rengėjai siekia suburti geranoriškus planetos žmones, kuriems rūpi įtvirtinti Žemėje taiką, perėjimą prie sveiko, doro, ekologiško gyvenimo būdo. Mūsų progimnazijos bendruomenė nedelsdama atsiliepė į organizatorių kvietimą ir visą Žemės mėnesį aktyviai įsijungė į projekto veiklas.

Skaityti toliau...
Paskutinį kartą atnaujinta ( Pirmadienis, 26 Rugpjūtis 2019 10:39 )

„KŪNAS STIPRUS – AŠ SVEIKAS“ PDF Spausdinti Email

 

 

Balandžio 12 dieną  Dembavos progimnazijos trečiokams visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Valentina Kaušakienė vedė aktyvaus mokymo pamoką „ Kūnas stiprus – aš sveikas“, kuria paminėjome Pasaulinę sveikatos dieną. Pamokos metu, skambant šiuolaikinei muzikai ir lydint geroms emocijoms, stiprinome savo kūną tam tikrais energingais pratimais, po jų atlikome tempimo pratimus.

Skaityti toliau...
Paskutinį kartą atnaujinta ( Pirmadienis, 26 Rugpjūtis 2019 10:47 )

Paskaita „Alkoholio ir tabako poveikis žmogaus organizmui“ PDF Spausdinti Email

 

Balandžio 18 dieną Dembavos progimnazijoje, visuomenės sveikatos priežiūros specialistės Valentinos Kaušakienės kvietimu, lankėsi puiki lektorė, psichologė, metodininkė, Tarptautinės blaivybės akademijos profesorė Tatjana Ščiurina. Ji skaitė paskaitą 5–8 klasių mokiniams.

Skaityti toliau...
Paskutinį kartą atnaujinta ( Pirmadienis, 26 Rugpjūtis 2019 10:42 )

Konferencija „Gamta ir mes“ PDF Spausdinti Email

 

Balandžio 12 d. progimnazijos jaunieji tyrėjai skaitė pranešimus Kėdainių „Ryto“ progimnazijoje vykusioje respublikinėje mokinių ir mokytojų konferencijoje „Gamta ir mes“. Visi gavo dovanų dar spaustuvės dažais tebekvepiančias knygutes „Gamta ir mes“, kuriose publikuojami atliktų darbų aprašymai.

Skaityti toliau...
Paskutinį kartą atnaujinta ( Pirmadienis, 26 Rugpjūtis 2019 10:43 )


Pirmadienis, 15 Balandis 2019

Konferencija „Aplinka ir aš“ PDF Spausdinti Email

 

Dembavos progimnazijos mokiniai ir mokytojai visada jaučiasi laukiami Panevėžio gamtos mokykloje. Balandžio 10 d. buvome pakviesti į mokinių gamtininkų mokslinę konferenciją „Aplinka ir aš“. Joje klausėmės pranešėjų iš kitų mokyklų bei pristatėme savo nuveiktus darbus.

Trečiokas Vainius Leliukas klausytojus supažindino su savo šeimos bitynu. Ketvirtokas Emilijus Trinkūnas, septintokės Gabrielė Abukavičiūtė, Diana Litvinaitė, Beatričė Vanagaitė ir Jovilė Vizbaraitė papasakojo apie atliktus mokslinius-tiriamuosius darbus.

Skaityti toliau...
Paskutinį kartą atnaujinta ( Pirmadienis, 26 Rugpjūtis 2019 10:42 )

Knygos padeda neskubėti PDF Spausdinti Email

 

 

Pasaulinę vaikų knygos dieną, balandžio 2-ąją, visi progimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvavo proto mūšio „Knygos padeda neskubėti“ I ture. Iš geriausių dalyvių buvo suformuota 3–4 klasių skaitytojų komanda, kuri balandžio 11 dieną garbingai atstovavo mokyklai rajoniniame ture.

Skaityti toliau...
Paskutinį kartą atnaujinta ( Pirmadienis, 26 Rugpjūtis 2019 10:43 )


Ketvirtadienis, 11 Balandis 2019

Dalyvavimas LIONS QUEST programoje ,,Paauglystės kryžkelės“ PDF Spausdinti Email

 

Dembavos progimnazijos 5-8 klasių vadovai ir soc. pedagogė balandžio 2-4 dienomis dalyvavo LIONS QUEST programoje  ,,Paauglystės kryžkelės”,  kuri skirta progimnazijoms ir     pagrindinėms mokykloms ir pritaikyta darbui 5-8 klasėse.

Tai  moksliniais įrodymais pagrįsta programa, kuri padeda mokytojams kurti saugią mokymosi aplinką ir ugdyti gyvenimo įgūdžius, padedančius mokiniams išgyventi paauglystės metus. LIONS QUEST „Paauglystės kryžkelės“ programa padeda jiems   priimti tinkamus sprendimus,  efektyviai spręsti  problemas, lengvai bendrauti. Šie įgūdžiai  būtini sėkmingam gyvenimui šiuolaikiniame pasaulyje.  Programa ugdo sveikos gyvensenos principus, moko, kaip susitvarkyti su emocijomis gyvenimo krizių metu, padeda formuotis asmenybėms ir būsimiems Lietuvos lyderiams bei  skatina bendruomeniškumo jausmą. Progimnazijos mokytojai įgijo žinių, kaip ugdyti mokinių bendrąsias kompetencijas, loginį, lingvistinį,  erdvinį, muzikinį, asmenybinį bei  tarpusavio santykių intelektus, mokėsi taikyti pamokose įvairius mokymo(si) metodus.

Dėkojame  VšĮ „LIONS QUEST LIETUVA“ seminaro  instruktoriui Tomui Rakovui už profesionaliai pateiktą medžiagą.

Mokyt. L.Palionienė

Soc. pedagogė A.Žygelienė

Skaityti toliau...
Paskutinį kartą atnaujinta ( Pirmadienis, 26 Rugpjūtis 2019 10:43 )

Mėnuo be patyčių PDF Spausdinti Email

Emocinės paramos tarnyba „Vaikų linija“  kovo mėnesį paskelbė sąmoningumo didinimo mėnesiu „Be patyčių“.

Mūsų progimnazija taip pat palaikė šią idėją. 1-8  klasėse vyko klasės  valandėlės, pokalbiai apie tai,  kaip likti neabejingiems patyčių problemoms mokykloje, kaip  skatinti pagarbius ir draugiškus vaikų ir suaugusiųjų santykius. Progimnazijos  soc. pedagogė ir psichologė rekomendavo 6–8 klasių  mokiniams pažiūrėti  filmą patyčių tematika. Mokiniai  turėjo galimybę ant molberto parašyti,  kaip jie jaustųsi, jei iš jų niekas nesityčiotų. Kovo mėnesį mūsų progimnazijoje vyko gerumo akcijos: „Draugų šalis“ (1-4 klasėse),  „Draugystės ratu“ (5-6 klasėse), „Mes už draugystę“ (7-8 klasėse).

Visa mokyklos bendruomenė pritarė, kad mūsų progimnazijoje patyčios netoleruojamos. Džiaugiamės mokydamiesi mokykloje be patyčių!

Progimnazijos prezidentė B.Vanagaitė

Skaityti toliau...
Paskutinį kartą atnaujinta ( Pirmadienis, 26 Rugpjūtis 2019 10:44 )


Antradienis, 02 Balandis 2019

Tarptautinė KINGS olimpiada PDF Spausdinti Email

 

 

 

KINGS - tai didžiulė, daugialypė tarptautinė bendruomenė, tvirtai stovinti ant tarpvalstybinės draugystės pamatų ir garsinanti ją unikaliais talentais. Kings olimpiados jungia daugiau nei 300 000 žiniukų iš Lietuvos, Estijos, Lenkijos bei Gruzijos! Komanda siekia puoselėti visuomenės švietimo idėją bei kurti naują, novatorišką ir unikalią jos viziją, pagrįstą nuolatine perspektyva tobulėti ir augti kiekvienam norinčiam! Čia svarbūs ne tik akademiniai rezultatai, bet ir iniciatyva, kūrybiškumas bei strateginio mąstymo įgūdžiai.

Džiugu, kad kvalifikaciniame matematikos KINGS etape dalyvavo 24 mūsų progimnazijos 5-8 klasių mokiniai. Iš jų net 10 surinko 100% taškų. Tai penktokai Leticija Mikulėnaitė, Faustas Mežaniec, Arminas Astafejevas, šeštokai Kotryna Varnauskaitė, Augustė Turulytė, Donatas Šleivys, septintokai Jovilė Vizbaraitė, Beatričė Vanagaitė, Mantvydas Rutkauskas ir Gustas Ramonenka.

Matematikos mokytoja Birutė Gilienė

Skaityti toliau...
Paskutinį kartą atnaujinta ( Antradienis, 02 Balandis 2019 19:00 )

RESPUBLIKINIS PIEŠINIŲ KONKURSAS ,,MANO SVAJONĖ“ PDF Spausdinti Email

 

Šių metų vasario ir kovo mėnesį Radviliškio Vinco Kudirkos progmnazijoje vyko respublikinis piešinių konkursas „Mano svajonė”. Renginį organizavo ir vykdė Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos pagalbos mokiniui specialistės kartu su bendrapartneriu Vytauto Didžiojo universiteto Socialinių mokslų fakulteto Socialinio darbo katedra.

Konkurse dalyvavo penki mūsų mokyklos trečiokai, lankantys logopedines pratybas. Piešiniais vaikai išreiškė savo slapčiausius norus ir troškimus, tikėdamiesi, kad jie kada nors išsipildys.

Skaityti toliau...
Paskutinį kartą atnaujinta ( Pirmadienis, 26 Rugpjūtis 2019 10:40 )

Puslapis 1 iš 2
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 Kitas > Pabaiga >>

.......