Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Dembavos g. 28, Dembavos k., Velžio sen., 38016 Panevėžio r.

Įstaigos kodas 190399728

Tel. (8 45) 59 42 45

El. paštas dembavosprogimnazija@gmail.com

http://www.dembavosprogimnazija.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Pamokų laikas

8 30 ...... 9 15
9 25 ...... 10 10
10 20 ...... 11 05
11 25 ...... 12 10
12 30 ...... 13 15
13 25 ...... 14 10
14 20 ...... 15 05
< Spalis 2018 >
Pir Ant Tre Ket Pen Šeš Sek
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
imgp3602.jpg

Mūsų akimirkos

Svetainėje lankosi

Mes turime 43 svečius online

Bendruomenė

Spausdinti PDF

Mokytojai ir pagalbos mokiniui specialistai

Vardas, pavardė Kvalifikacinė kategorija Mokomieji dalykai
Aušra Raišienė

I vadybinė kategorija

Mokytoja

Direktorė

Žmogaus sauga

 

Birutė Gilienė


Vyresn. mokytoja

Matematika

 

Greta Kalvienė


Vyresn. mokytoja Lietuvių kalba

Ligita Palionienė


Vyresn. mokytoja Lietuvių kalba

Raimonda Glinskytė


Mokytoja Anglų kalba

Jekaterina Ledneva


Vyresn.mokytoja Rusų kalba

Aldona Liutkevičienė


Vyresn. mokytoja Pailgintos darbo dienos grupė, mokytoja padėjėja

Virginijus Kulbokas


Vyresn. mokytojas Fizika, chemija, technologijos

Aldona Klebonaitė


Vyresn. mokytoja Tikyba, gamta ir žmogus, biologija

Genovaitė Kereišaitė


Vyresn. mokytoja Istorija

Liuda Žilinskienė


Vyresn. mokytoja Geografija, kūno kultūra

Kristina Rapševičienė


Vyresn. mokytoja Dailė, technologijos

Vida Nuobarienė


Mokytoja metodininkė Muzika

Lolita Vyšniauskienė


Vyresn. mokytoja Pradinis ugdymas, informacinės technologijos

Marytė Trinkūnienė


Mokytoja metodininkė Pradinis ugdymas

Rita Žvirgždienė


Mokytoja metodininkė Pradinis ugdymas

Rita Rožėnienė


Vyresn. mokytoja Pradinis ugdymas

Dainora Venslovienė


Mokytoja metodininkė Šokis

Aida Žygelienė


Socialinė pedagogė Socialinė pedagogė

Eglė Mačinskienė


Logopedė Logopedė

 

 

 

 


Eil.

Nr.

Vardas, pavardė

Kvalifikacinė kategorija

Dėstomas dalykas

1.

Aušra Raišienė

I vadybinė kategorija

Mokytoja metodininkė

Direktorė

Žmogaus sauga

2.

Danutė Fedaravičienė

II vadybinė kategorija

Vyresn. mokytoja

Pavaduotoja ugdymui

Matematika

3.

Ligita Palionienė

Vyresn. mokytoja

Lietuvių kalba

4.

Liuda Žilinskienė

Vyresn. mokytoja

Geografija, kūno kultūra

5.

Aldona Liutkevičienė

Vyresn. mokytoja

Pailgintos darbo dienos grupė

6.

Marytė Trinkūnienė

Mokytoja metodininkė

Pradinės klasės

7.

Lolita Vyšniauskienė

Vyresn. mokytoja

Pradinės klasės, informacinės technologijos

8.

Vida Nuobarienė

Mokytoja metodininkė

Muzika

9.

Raimonda Glinskytė

Mokytoja

Anglų kalba

10.

Greta Kalvienė

Vyresn. mokytoja

Lietuvių kalba

11.

Dainora Venslovienė

Mokytoja metodininkė

Šokis

12.

Aldona Klebonaitė

Vyresn. mokytoja

Tikyba, gamta ir žmogus, biologija

13.

Rita Rožėnienė

Vyresn. mokytoja

Pradinės klasės

14.

Jekaterina Ledneva

Vyresn. mokytoja

Rusų kalba

15.

Rita Žvirgždienė

Mokytoja metodininkė

Pradinės klasės

16.

Diana Obolevičienė

Vyresn. socialinė pedagogė

Socialinė pedagogė

17.

Evelina Sutkienė

Logopedė metodininkė

Logopedė

18.

Virginijus Kulbokas

Vyresn. mokytojas

Fizika, chemija, technologijos

19.

Kristina Rapševičienė

Vyresn. mokytoja

Technologijos, dailė

20.

Birutė Gilienė

Vyresn. mokytoja

Matematika

21.

Genovaitė Kereišaitė

Vyresn. mokytoja

Istorija

 

.......