Pamokų laikas

8 30 ...... 9 15
9 25 ...... 10 10
10 20 ...... 11 05
11 15 ...... 12 00
12 30 ...... 13 15
13 25 ...... 14 10
14 20 ...... 15 05
p1180984.jpg

Mūsų akimirkos

Svetainėje lankosi

Mes turime 123 svečius online

Mokytojai

Spausdinti PDF

 

Vardas, pavardė Kvalifikacinė kategorija Mokomieji dalykai Pareigybių aprašai
Aušra Raišienė

I vadybinė kategorija

Mokytoja

Direktorė

Žmogaus sauga


Rita Mažeikienė


Vyresn. mokytoja

Matematika,

Informacinės technologijos


Greta Kalvienė


Vyresn. mokytoja Lietuvių kalba

 

Ligita Palionienė


Vyresn. mokytoja Lietuvių kalba

 

Raimonda Glinskytė


Mokytoja Anglų kalba

 

Jekaterina Ledneva


Vyresn.mokytoja Rusų kalba

 

Virginijus Kulbokas


Vyresn. mokytojas Fizika, chemija, technologijos

 

Aldona Klebonaitė


Vyresn. mokytoja Tikyba, gamta ir žmogus, biologija

 

Genovaitė Kereišaitė


Vyresn. mokytoja Istorija

 

Liuda Žilinskienė


Vyresn. mokytoja Geografija, kūno kultūra

 

Jurgita Bieliakovienė


Vyresn. mokytoja Dailė, technologijos

 

Vida Nuobarienė


Mokytoja metodininkė Muzika

 

Lolita Vyšniauskienė


Mokytoja metodininkė

Pradinis ugdymas

 

Marytė Trinkūnienė


Mokytoja metodininkė Pradinis ugdymas


Nijolė Mogiliovienė


Pradinis ugdymas

 

Rita Rožėnienė


Mokytoja metodininkė Pradinis ugdymas

 

Dainora Venslovienė


Mokytoja metodininkė Šokis



Eil.

Nr.

Vardas, pavardė

Kvalifikacinė kategorija

Dėstomas dalykas

1.

Aušra Raišienė

I vadybinė kategorija

Mokytoja metodininkė

Direktorė

Žmogaus sauga

2.

Danutė Fedaravičienė

II vadybinė kategorija

Vyresn. mokytoja

Pavaduotoja ugdymui

Matematika

3.

Ligita Palionienė

Vyresn. mokytoja

Lietuvių kalba

4.

Liuda Žilinskienė

Vyresn. mokytoja

Geografija, kūno kultūra

5.

Aldona Liutkevičienė

Vyresn. mokytoja

Pailgintos darbo dienos grupė

6.

Marytė Trinkūnienė

Mokytoja metodininkė

Pradinės klasės

7.

Lolita Vyšniauskienė

Vyresn. mokytoja

Pradinės klasės, informacinės technologijos

8.

Vida Nuobarienė

Mokytoja metodininkė

Muzika

9.

Raimonda Glinskytė

Mokytoja

Anglų kalba

10.

Greta Kalvienė

Vyresn. mokytoja

Lietuvių kalba

11.

Dainora Venslovienė

Mokytoja metodininkė

Šokis

12.

Aldona Klebonaitė

Vyresn. mokytoja

Tikyba, gamta ir žmogus, biologija

13.

Rita Rožėnienė

Vyresn. mokytoja

Pradinės klasės

14.

Jekaterina Ledneva

Vyresn. mokytoja

Rusų kalba

15.

Rita Žvirgždienė

Mokytoja metodininkė

Pradinės klasės

16.

Diana Obolevičienė

Vyresn. socialinė pedagogė

Socialinė pedagogė

17.

Evelina Sutkienė

Logopedė metodininkė

Logopedė

18.

Virginijus Kulbokas

Vyresn. mokytojas

Fizika, chemija, technologijos

19.

Kristina Rapševičienė

Vyresn. mokytoja

Technologijos, dailė

20.

Birutė Gilienė

Vyresn. mokytoja

Matematika

21.

Genovaitė Kereišaitė

Vyresn. mokytoja

Istorija

 

.......